-54%
, , ,

Бежичен тример со сензор за жени


690.00 ден 1,490.00 ден

Заборавете на досадните влакна со сензор тримерот за жени !

Без иритација на кожата, дерматолошки тестиран

Со него лесно ќе ги отстраните несаканите влакна од вашите:

 раце,
✅ нозе,
✅ лице,
✅ интимни и други области.

НЕМА ПОВЕЌЕ БОЛКА!
НЕМА ПОВЕЌЕ ЖИЛЕТИ!

Нема повеќе поминати часови за депилација ,сега со бежичниот тример со сензор!

Неверојатен тример кој работи со сензор, веднаш штом го допрете на кожата тримерот почнува да работи, кога не е во контакт со кожата веднаш сопира, и е одличен бидејќи ви обезбедува поголема безбедност од несакани исеченици.

За завршниот дел се користи микро-осцилацискиот тример кој под мазната глава има микро фолија за да се отстранат несаканите влакна без болка или иритација. Сенза-светлото активирано со допир на кожата ја осветлува областа каде што имате несакани влакна, за да не пропуштите место. Кога ќе се притисне на кожата, тримерот автоматски се активира за безбедно отстранување на влакната без неред и без болка.

Тримерот е дизајниран да се користи на сите типови на кожа и тонови.

➡ За отстранување несакани влакна од вашите раце, нозе, лице, пазуви и други области.
➡ Работи со LED светло за подобра видливост.
➡ Бежичен и удобен користи литиум-јонска батерија која се полни со полнење.
➡ Само за сува употреба.

Комплетот вклучува:
Бежичен тример со сензор за жени

Додаток за интимни области(мазна микро фолија)

Четка за чистење на главите од тримерот

USB кабел
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 1,490.00 ден