-51%
, , , , , ,

Бежично светло


490.00 ден 990.00 ден

 🔥КУПЕТЕ 1, А ДОБИВАТЕ УШТЕ 1 ГРАТИС🔥

Дава модерен антички изглед каде и да ја поставите. Комбинира моден изглед со стариот тип на прекинувачки систем.

Без жици, без струја, само вметнете ги батериите и можете да го користите.

Таа има самолепка 3M налепница од задната страна, едноставно залепете го прекинувачот таму каде што е потребно. Лесно, нема потреба од дупчење, монтирање итн.
Заштеда на енергија, мека светлина, без греење.
Лесен за користење, вклучете го / исклучите светлото со притискање на ON-OFF
Директно залепете го или закачете го.

Супер корисно доаѓа особено ако останете без струја!

 

Можете да го користите на различни места и за различни цели:

 • Премини или балкон
 • Спална соба како ноќно светло
 • На вашата компјутер маса или полица за книги
 • Кујна: во внатрешноста на кабините, итн
 • Гардеробер: во внатрешноста на гардероберот за да ви даде светлина
 • Скалила
 • Подрум
 • Гаража
 • Итн ….

 

Спецификации:

 • Вграден со бели супер светла за да ви даде доволно светлина.
 • Големина: 11,5 см x 7,5 цм (приближно)
 • Моќност: работи на 3 АА батерии, батериите НЕ се вклучени

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

490.00 ден 990.00 ден