-50%
, , , ,

Безжичен FM mp3 плеер со 2USB и Bluetooth слушалка


990.00 ден 1,990.00 ден

3 во 1

V6 Безжичен Bluetooth FM предавател со USB за автомобил со радио адаптер mp3 плеер со Bluetooth слушалка приемник за телефон !

 

 

Клучни спецификации / специјални карактеристики:

 
1. Доаѓа со Bluetooth слушалка, Заштита на приватноста на повикот е белег на овој производ
2. Поддршка на два уреди за поврзување на BT во исто време
3. CVC6.0 + DSP двојна обработка на шумот  во бучна животна средина, исто така, може да се постигне висока дефиниција на повици
4.BT Аудио ресивер слушалка, полнење 30min-1 часа, може да се користи 3-4hours
5.Hands-Free јавување, Вграден микрофон, Одговори / Одбиј / Спушти / Повторно повикување на телефонски повици
6. Гласовно во реално време емитува навигација
7. Автоматски се меморира јачината на звукот и FM фреквенцијата кога ќе го исклучите
8. Интелигентен излез, автоматски совршено одговара на вашиот уред
9. Интелегентна заштита на струјното коло во колата: од препојување, прекумерен напон, краток спој итн
10. USB 5V / 3.1A Брзо и безбедно полнење, интелигентен увезен чип со високи перформанси
11. Силна компатибилност: паметни телефони / таблети / / MP3 / MP4 …
12.Добра електрична спроводливост, висок процент на конверзија
13. USB флеш диск за репродукција на музика
14. БТ поврзување на музика, FLAC технологија
15. Технологија за поништување на ехо и сузбивање на бучавата (CVC) за време на повик
16. Поддршка HFP / HSP, A2DP и ​​други Bluetooth протоколи
17. Целосен дуплекс, DSP (дигитална обработка на сигнали) технологија
18. Напон: 12V-24V, одговара на сите возила.
19.ФМ предавател безжично се поврзува со звучниците во автомобилот
20. Погоден за секоја пригода, прошетка, спорт, возење, работа … Слушање музика во секое време.

 

Технички спецификации:

 • Модел: V6 USB излез 5V / 2.1A
 • Работен напон 12-24V БТ верзија 4.2 + EDR
 • Пренос Растојание 5-10M ;
 • Микрофон Ефективна Далечина 0.5-2m
 • Материјал: Пластика
 • Големина 8.7 * 6 * 14.2CM
 • Музички формат MP3 / WMA
 • FM фреквенција 87.5 ~ 108.0MHZ
 • Работна температура 0 ~ 55 ℃
 • FM режим Стерео,
 • Технологија за заклучување PPL
 • Distortion <0.1% стапка на фреквентен опсег 20Hz ~ 15KHz
 • Технологија: технологија за поништување на ехо и сузбивање на бучава (CVC)
 • Целосен дуплекс, DSP (обработка на дигитални сигнали),
 • Вграден засилувач на моќност

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

990.00 ден 1,990.00 ден