-48%
, ,

Божиќни светилки со 64 LED сијалички


2,390.00 ден 4,590.00 ден

🔥ПОНУДАТА ВАЖИ ДО НЕДЕЛА (18.11.2018)🔥

Сијаличките се поставуваат врз елката, без да ги вмотувате или одмотувате❗

Наједноставно решение за да ја украсите вашате елка

⭐⭐⭐

Создавањето божиќно расположение дома или во канцеларија и не е толку тешко.

Потребно е малку зеленило, брилијантност и, се разбира, светла.

Ако чувствувате одбојност кога ќе се присетите на онаа торба со замотани кабли и паднати светилки, можеби е време да го смените моделот.

Ви нудиме исклучително ефектни, лесни за поставување и издржливи божиќни светилки.

Едноставно ставете го прстенот преку врвот на дрвото и спуштајте ги светлата. Без оплеткување на кабли без да трошите нерви.
Моделот има долг кабел за напојување и далечинско. Можете да изберете помеѓу три режими на осветлување за да ги направите празниците незаборавни и многу топли.

Уживајте во претстојните божиќни и новогодишни празници, и создадете пријатна атмосфера за најблиските со божиќните светилки за украсување на елка.
Божиќните светилки ќе го осветлат вашето дрво со 64 LED сијалички-кои заштедуваат на енергија. Бојата на кабелот се вклопува одлично со зеленилото на елката, за да создаде уште поубав и природен ефект.

И откако веќе се имате погрижено за декорацијата, време е да видите што ќе остави Дедо Мраз под елката за вас 🙂

 

Предности и придобивки:

  • Лесни за употреба
  • Нема преплетување на кабли
  • LED светла за заштеда на енергија
  • Погоден за дом и канцеларија;
  • Изберете помеѓу три режими на работа
  • Отпорни материјали
  • Празнично расположение
  • Погоден за дрвја до 230 см
  • 16 различни бои
  • 64 светла

Специјалните светилки даваат прекрасен ефект на божиќен празничен гламур и се применуваат насекаде. Покрај тоа, квалитетните божиќни сијалички се направени со одржлива технологија која гарантира нивна долгорочна употреба.

Меѓу извонредните божиќни украси во каталогот се издвојуваат и специјалните божиќни светилки за елка . Комплетот се состои од 64 квалитетни LED светилки, рамномерно распоредени на долг кабел, кои импресионираат со густа и исклучително силна светлина. LED светилките имаат препознатлива природна боја на светлина која е близу до сончева светлина. Бојата на млазот е апсолутно непроменлив во текот на целиот работен век на производот, кој нема потреба од никаква дополнителна поддршка.

Сите новогодишни сијалички со диоди светилки овозможуваат моќен и неверојатно спектакуларен сјај, кој е еден од најважните услови за создавање на празнична божиќна атмосфера. Освен тоа се исклучително привлечни, LED светилките се одликуваат со издржливост и трајност, а истовремено со тоа нудат и заштеда на значително количество на трошоци за електрична енергија. Комплетот во каталогот содржи светилки со сферична форма и доста поголем дијаметар, во споредба со стандардното божиќно осветлување.

Производот е наменет за создавање на новогодишна атмосфера и е одличен избор за украсување како за домот и канцеларијата, така и за декорација во луксузни трговски центри, административни згради и елегантни установи. Комбинацијата на светилките со природна елка е исклучително ефектен и ги нагласува боите на декорацијата на неповторлив начин.

Божиќните светилки не ја исклучуваат можноста да користите венци и разновидни декоративни детали- елката никогаш нема да изгледа премногу кич, бидејќи сијаличките се дизајнирани со можност за промена на цели 16 бои. Вие можете да ги адаптирате боите според декоративните орнаменти на елката, или во зависност од внатрешноста на просторијата. Светлите бои се соодветно решение за декорација на внатрешни мебел, врати и ѕидови во големи јавни објекти, а белите нијанси нудат класична новогодишна визија и изгледаат прекрасно на висока елка.

Комплетот на шарени Божиќни сијалички во различни нијанси се одликува и со посебна опција за создавање светлосни ефекти. Специјалниот далечински управувач, лоциран во крајниот дел на кабелот, го менува тонот на бојата на сијаличките и за прилагодување на трите различни варијанти на осветлување.
Со помош на трите копчиња на далечинскиот управувач, вие имате можност да креирате шарен Божиќен сјај во шеќер бои со режим од осум наизменични бои или трепкачка светлина од сите бои на виножитото.

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

2,390.00 ден 4,590.00 ден