-37%
,

Влошки за Висина


690.00 ден 1,090.00 ден

ПРОМОЦИЈА За секој купен пар влошки ќе добиете уште еден пар потполно бесплатно!!!

Дали сте изморени од чуствотото да се чуствувате ниски?

Сакате да сте повисоки од вашиот /та партнер/ка?

Новот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 цм резултати веднаш и сосема дискретно .

Никој нема да дознае за вашата тајна.

Влошките се исклучително удобни , благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка. Овој систем е доволно силен да ја издржи вашата тежина, но истотака доволно мек и удобен за вашата прошетка.
Со влошките можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависнос од приликата и чевлите што сакате да ги носите.

Влошките се совршени и за мажи и жени и можат да се вметнат во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури, салонки, чизми.

Влошките ке бидат комплетно скриени и никој нема да примети дека ги носите освен што ке изгледате 5 цм повисоки!

Пакетот содржи по 1 пар влошки за 2-те стапала.

Предности
5 см повеќе височина
инстант резултати
удобност
лесно се користат
5 Различни нивоа
не се забележителни
За мажи и жени
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 1,090.00 ден