-50%
, , ,

Водоотпорен заштитен прекривач


990.00 ден 1,990.00 ден

Дали се грижите за вашиот мебел?

💥Купете го сега💥

 

Сега не мора да се грижите дека Вашите деца или миленичиња ќе го уништат Вашиот убав мебел.

Оваа прекривка ќе му даде на Вашиот дом убаво инстантно преуредување без проблеми и поголеми трошоци.

Новата водоотпорна прекривка го заштитува Вашиот мебел од храна, вода, миленичиња и многу повеќе.

Стариот мебел веднаш станува нов и со помодерен изглед.

Овие прекривки за мебел се 100% хипоалергични.

Тие се направени од природни материјали кој го намалуваат ризикот од алергиски реакции.

Прекривката не само што може да ја користите како заштита за каучот, но исто така се користи за да се спречи домашното милениче од гребење на софата.

 

Спецификации:

  • Боја: Двострана Чоколадна/Бела (како што е прикажано на сликите)
  • Димензија: прибл. 246 x 176см

 

Карактеристики:

 

  1. Изработена од леснo одржлива супер мека микрофибер водоотпорна ткаенина, која е многу удобна за седење.
  2. Совршен за дневната соба или спалната соба, заштита од миленичиња, деца и дамки.
  3. Ќе го покрие седиштето, наслонот за раце и за грб , исто така.
  4. Удобна, едноставна, модерна.
  5. Се пере во машина за перење.

 

==================================================================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

 

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,990.00 ден