-56%

Воздушнa софа – Lazy bag


890.00 ден 2,000.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Воздушна софа за 1 min без пумпа❗️
Овој фантастичен реквизит е воздушен кревет, пренослива софа и душек за на вода во само еден производ!
Одличен производ за ова лето❗️
Уживајте секаде со популарната “Lazy Bag” наменета за надворешни и внатрешни услови, совршена за на плажа или кампување.
“Lazy Bag” е многу лесна и тоа ја прави многу погодна за пренесување. Воздушниот кревет е направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.
Кога не е полна со воздух се собира и е малечка и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.
За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека “Lazy Bag” е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци.
Kарактеристики :
✔ Изработени се од материјал кој не се лизга,и кој не пропушта воздух ниту вода
✔ Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа
✔ Повеќе наменски производ (Воздушен душек,пренослива софа и душек на вода во едно)
✔ Удобни и практични
✔ Лесни за носење
✔ Достапна во повеќе бои
✔ Лесен за чистење со вода и сапун
✔ Издржливост до 200 kg
✔ Димензии: 190×55 cm
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 2,000.00 ден