-41%

Воздушнa софа


890.00 ден 1,500.00 ден

Воздушна софа за 1 min без пумпа❗️

Овој фантастичен реквизит е воздушен кревет/ душек кој можете да го користите на копно и во вода

Kарактеристики :

✅ Изработени се од материјал кој не се лизга,и кој не пропушта воздух ниту вода

✅ Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа

✅ Наменета е за надворешни и внатрешни услови, совршена за на плажа или кампување.

✅ Многу е лесен и удобен и тоа го прави многу погоден за пренесување.

✅ Воздушниот кревет е направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.

✅ Кога не е полна со воздух се собира и е малечка и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.

✅ Издржливост до 200 kg

✅ Димензии: 190×55 cm

 

🔥За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци.

=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,500.00 ден