-50%
, ,

ДВОГЛЕД Bowang


1,490.00 ден 2,990.00 ден

 

Високо-придвижуван HD Визија Отворен телескоп

 

 

Спецификација:

 

  1. Големина: 50×50
  2. Зголемување: 7 пати
  3. Цел Дијаметар: 50mm
  4. Излез Дијаметар: 5mm
  5. Излез Далечина: 18.6mm
  6. Изглед: не лизгачка гума со пластика 
  7. Тежина: 817g
  8. Фокус: централен фокус
  9. Додатоци: црна мека торба, врвка за околу рака, крпа за чистење леќа, инструкции на англиски јазик

 

 

Употреба:

Гледање од балкон, туристички патувања, спортови на отворено, гледање на некој спорт, шоу, набљудување при лов, кампување, планинарење, авантура, риболов и друго.

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,490.00 ден 2,990.00 ден