-39%
, , ,

Двоен Гардеробер за чевли отпорен на прашина и на влага


1,390.00 ден 2,290.00 ден

 

 

Дали сте уморни да се грижите за вашите чевли и книги каде да ги сместите, или ги чувате по различни простории?
Комбинацијата на гардероберот за чевли и кутии го носи специјалниот преклопувачки раб за чевли со повеќенаменски опции. Гардероберот има 12 полици по 6 распоредени од секоја страна со две прекривки за двата оддели за чевли, а од страната на гардеробеот имате 3 џепчиња.
Тоа ви овозможува да зачувате повеќе од 25 парчиња чевли во покриениот гардеробер.

 

 

Сега можете да ги чувате:

 • чевлите,
 • книгите,
 • кутиите за чевли,
 • облеката,
 • играчките
 • и голем број на различни предмети за домаќинството
 • и да ги покриете со фенси ,цврста ткаенина и водоотпорна, која воедно е отпорна и на прашина .

 

Спецификации:

 • Направен од квалитетен галванизиран челик
 • Материјал: полу памучна покривка и со челична конструкција
 • Гардеробер за чевли со заштитна покривка со 4 слоја
 • Големина: 118cm x 30cm x 120cm
 • Лесна инсталација
 • Може лесно да се демонтира
 • Солидна издржливост 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,390.00 ден 2,290.00 ден

БОЈА

КАФЕН, ТЕГЕТ, СИВА