-54%
,

Декоративно сечило за лубеници и дињи


590.00 ден 1,290.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Разладете се во жешките летни денови со ладниот десерт од изладени парчиња на лубеница или диња.
Но самата помисла за тоа колку напор бара сечењето на лубеница, вие се откажувате од идејата и воопшто да ја јадете.
Сега веќе нема да имате оправдание да се лишите од овој вреден плод во текот на летото. Со декоративното остро сечило за лубеница Watermelon Slicer сечењето е за неколку секунди и тоа без никаков напор.
Карактеристики:
Само притискате и веднаш добивате 12 еднакви парчиња лубеница.
Декоративната пила наоѓа примена и кај други големи овошје како диња и ананас на пример.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,290.00 ден