-28%
,

Диспанзер за масло и оцет + Нож за лупење и декорација


990.00 ден 1,380.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

ПАКЕТ ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА!
Дозирајте ги и зачинете ги со прецизна точност вашите здрави јадења и салати со диспензерите за масло или оцет Press & Measure.
Иновативниот дизајн на диспензерот има копчиња отстрана за да го испумпуваат потребното количество на масло или оцет.
Хранете се поздраво и контролирајте ја секоја капка течност.
Press & Measure е исклучително погоден за луѓето на диета и за оние кои би сакале да се хранат здраво.
Диспензерот Press & Measure е погоден за подарок на секоја модерна домаќинка.
Удобен и стилски додаток во секоја кујна. Кажете “крај” на прекумерната потрошувачка на масло и оцет со Press & Measure.
Подобрете го Вашиот крвен притисок и холестеролот со Press & Measure диспанзерот.
Карактеристики:
Димензии: 80 Х 80 Х 285 см.
Капацитет: 500 мл.
Ви го претставуваме Иновативниот Нож за лупење со ренде. Со него може да се сече и декорира храната од најобична, до онаа која е идеална за гала вечера дома. Подарете си удобност и леснотија во подготовка на јадења и салати. Правењето перфектно декорирани салати веќе изгледа како детска игра. Само движете го ножот за лупење нагоре и надолу.
Тајната е во сечилата од не’ргосувачкиот челик. Остри како жилет, тие совршено сечат се што ќе посакате.Рачката е со специјална гумена облога, против лизгање и за добар зафат.
А отпадоците по сечење се намалени до минимум – тенки лушпи, дури можете да го олупите и мекиот домат. Ножот го извлекува максимумот од вашиот зеленчук.
Дефинитифно ви го скратува времето поминато во кујната, за да имате повеќе време да се радувате на вистинските важни нешта.
Магичниот нож за лупење е за секоја домаќинка која заслужува да го има.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,380.00 ден