-30%
,

Диспанзер за масло и оцет


690.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на производот:
Дозирајте ги и зачинете ги со прецизна точност вашите здрави јадења и салати со диспензерите за масло или оцет Press & Measure.
Иновативниот дизајн на диспензерот има копчиња отстрана за да го испумпуваат потребното количество на масло или оцет.
Хранете се поздраво и контролирајте ја секоја капка течност.
Press & Measure е исклучително погоден за луѓето на диета и за оние кои би сакале да се хранат здраво.
Диспензерот Press & Measure е погоден за подарок на секоја модерна домаќинка.
Удобен и стилски додаток во секоја кујна. Кажете “крај” на прекумерната потрошувачка на масло и оцет со Press & Measure.
Подобрете го Вашиот крвен притисок и холестеролот со Press & Measure диспанзерот.
Карактеристики:
Димензии: 80 Х 80 Х 285 см.
Капацитет: 500 мл.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 990.00 ден