-56%

Држач за мобилен GripGo


399.00 ден 899.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на Производот:
– Новиот Држач GripGo ви овозможува да го држите телефонот или уредот за навигација на место каде имате совршен поглед кон него, без тоа да одземе внимание од возењето.
Карактеристики:
* Ви овозможува многу поставувања под различен агол, до постигнување на совршениот поглед
* Лепливиот држач е изработен од полимерен материјал кој го држи телефонот фиксен, а истовремено отстранувањето е лесно и не остава траги
* Се чисти лесно со вода и по сушењето е подготвен за нова употреба.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

399.00 ден 899.00 ден