-45%

Држач за чаши во кола


490.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Карактеристики на производот:
Држач за во автомобил за чаши со дијаметар до 9.6 см
Лесна инсталација и поставување
Рамка што се витка
Зачувајте ја колата чиста! Крај на Истуреното кафе!
Додатни информации:
Боја: црна.
Компатибилна со: чаши со дијаметар до 9.6 см
Испорака 2 до 5 дена.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 890.00 ден