-49%

Држач со растеглив механизам за смартфони


399.00 ден 790.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Карактеристики
Материјали – основата е од квалитетен челик, ABS материјал со гумиран слој за да не го оштети телефонот а и радијаторот.
Удобен и практичен држач за радијаторот на возилото (таму од каде што климата дува во кабината)
Компатибилно е со смартфони до 6 инчи, благодарение на пружината која е со растеглив механизам
Задниот дел има четири гумени жлебови, кои се ставаат во решетката на одводникот
Ако поставите кредитна / дебитна картичка помеѓу нив, може да ја користите како држач за биро
Без проблем може да се користи 3,5 мм аудио приклучок и како и портата за полнење на телефонот .
Компатибилност:
iPHONE 6 / 6S, 6 / 6S plus
iPhone SE / 5 / 5S, 4 / 4S
iPhone 3G / 3Gs
iPhone
SAMSUNG GALAXY NOTE 1/2/3/4/5
SAMSUNG GALAXY S7, S7 Edge , S6, S6 Edge, Edge Plus
Nokia 1520 и мобилни телефони со ширина до 8,3 см и / или големина на екранот до 6 инчи (15,2 см.)

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

399.00 ден 790.00 ден