-33%
, , ,

Женски Фенси Јакни со крзно


1,990.00 ден 2,990.00 ден

Clear

 

Опис

Оваа фенси јакна е направена од полиестер и исполнета со пердуви и внатрешно обложена со крзнен материјал. Таа има  капа порабена  со крзно со механизам за студени денови, предни патенти, прилагодлива и еластична на задната страна , предниот патент е покриен за да го задржи ветрот. Оваа фенси јакна  е се што ви треба да ве стопли и да уживате во зимата!

  • Школка: 100% полиестер; Постава: 100% полиестер; Полнење: 50% материјал, 50% пердуви од патка
  • Отстранливо крзно
  • 2 предни  џебови со патент
  • 1 преден главен патент
  • Едниот модел е со каиш
  • Другиот модел е без каиш

ВАЖНО: При нарачка во коментар допишете кој модел го сакате и бојата  (пр: модел2 со каиш , боја црна) (За величина изберете погоре под цената, полето “ОДБЕРИ ОПЦИЈА”)

 

МОДЕЛ1 БЕЗ КАИШ /БОЈА: ЦРНА И РОЗЕВА 

 

МОДЕЛ 2 СО КАИШ / БОЈА: БЕЛА И ЦРНА 

 

 

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,990.00 ден 2,990.00 ден

Clear
ИЗБЕРИ ВЕЛИЧИНА

S, M, L, XL, XXL