-68%
,

Забавни Spinners


250.00 ден 790.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на производот:
Spinnerot може да се користи на следниов начин:
Држете го Spinnerot во едната рака и со другата вртете го брзо со мали континуирани вртења за да се врти бесконечно.
Со вежбање spinnerot може да го вртите со една рака само со помош на прстите од едната рака да го запрете и да почнете пак да го завртите.
– Овие се совршени парчиња за во џеб за луѓе кои сакаат мали нешта, едноставни, дискретни и забавни -исто така се ефикасни за фокусот, за намалување на стресот и размислување.
– Тркалезни и со мазна површина – Ги штити вашите прсти од гребење.
– Пријателски – лесен за носење, нема потреба од поправка и одржување
Одлични за анксиозност, ADHD, аутизам, да се откажете од пушењето,

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

250.00 ден 790.00 ден