-53%
,

Алатка за отзатнување на одводни цевки


790.00 ден 1,690.00 ден

Веднаш ја отзатнува канализацијата

Моќно дејство на брзо и лесно чистење на цевките без никаков проблем

Отстранува тешки опструкции без употреба на сурови хемикалии, чисти проблематични одводни канали

✅ Исчистете ги сите пречки брзо

✅ Отстранува затнувања создадени од коса, маст, храна, кафе и сапун

✅ Нема штетни киселини или бои

Овој уред се состои од конзерва под притисок со гумени додатоци кои се поставени над цевката.

Конзервата се активира, која го испраќа воздухот под притисок во одводот, кој потоа ќе го отстрани запушениот материјал.

Карактеристики:

➡️ Издржлив, лесен за користење дизајн
➡️ Со две заменливи глави на клипот
➡️ Само притиснете надолу за да ги отзатнете цевките
➡️ 20 примени во една конзерва
➡️ Свеж мирис од портокал
➡️ За употреба во тоалети, кади, тушеви, мијалници и одводи
➡️ Боја: сина
➡️ Материјал: ABS
➡️ Големина на производот: 29.5 * 16 * 6.8cm
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,690.00 ден