-39%
, , , ,

Апарат за правење на десерти од замрзнато овошје


2,190.00 ден 3,590.00 ден

Направете десерт во кој семејството и пријателите ќе уживаат со апаратот за правење на десерти од замрзнати плодови.

Тоа ги претвора омилените плодови во десерти за само неколку секунди.

Едноставно, исечете го и замрзнете го плодот, а потоа вметнете го во жлебот на врвот на машината. Крајниот резултат е вкусен и здрав десерт.

Можете исто така да експериментирате користејќи ги вашите сопствени идеи. Уживајте во десертите кои се вкусни, хранливи, без маснотии и без млечни производи и се користат со 100% овошје.

Додадете свежо овошје, со малку млеко и зачудете се од здравиот третман што ќе го добиете неколку моменти подоцна!Издржлив е и лесен за чистење заради неговите пластични конструкции.

Карактеристики:

Направете здрави десерти од 100% овошје

  • Машина за сладолед & овошен десерт
  • Лесно се прави сладолед или десерт од замрзнато овошје за целото семејство
  • Работи со било кој тип на овошје дури и замрзнато
  • Димензии:  23.2 * 18 * 38.6cm (Lenght x Breadth x Width)
  • Моќност: 220W
  • Волтажа: 110V-240V
  • Фреквенција: 50/60HZ
  • Отстранливите делови се безбедни за миење во машина за садови за брзо и се лесни за чистење

==============================================================================

 

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

2,190.00 ден 3,590.00 ден