-34%
, ,

Ротирачка четка за чистење на прашина


790.00 ден 1,190.00 ден

Чистењето на прашина сега побрзо, полесно и позабавно од што некогаш сте замислиле.

Едноставно притисни и главата на четката почнува да се врти и да собира прашина за неколку секунди.

Ротирачката четката е идеална за чистење на правот од секакви површини и на секакви места во твојот дом : меѓу книгите на полиците, растенијата, црна и бела техника, мебел, и многу друго.

Веќе не треба да трошите време и енергија за борба со правот. Погодната ергономска рачка го прави чистењето лесно и без напор.

Понудата вклучува:

Три ергонометрично изработени заменливи глави

Карактеристики

✅ Работи со батерии, без кабел

✅ Постојат три различни глави за чистење

✅ Работи наместо тебе

✅ Лесен за употреба

✅ Моќен и деликатен

✅ Се протнува во тесни простори и агли

✅ Ергономска рачка

✅ Илјадници микрофибер влакна, ротираат заедно и околу правот

Четката внесува нов живот во домаќинството! Тој успешно ги чисти деликатните украси, електрониката, рамките за слики, ролетните, светлата, дрвен мебел, растенијата и др. Погоден е за секое катче во твојот дом. Дури тешко достапните места веќе не се проблем – само со притискање на едно копче правот исчезнува!

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,190.00 ден