-48%
,

Квалитетен подвижен гардеробер


990.00 ден 1,890.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете БОЈА  (се наоѓа под цената ➡  БОЈА➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

 

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Ви треба дополнителен простор за вашата облека?
Или пак вашите деца имаат премногу играчки што нема кај да ги складирате?
Ние го имаме вистинското решение за вас.
Нашиот подвижен гардеробер ќе и даде дополнителна убавина на вашата соба и воедно е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.
Со овој подвижен гардеробер веќе нема да имате никава дилема во однос на складирање на вашата облека,чевли, играчки за децата или слично затоа што градероберот е совршен за вашата спална соба, детска соба или пак вашата бања.
Детали:
• Овој гардеробер за складирање е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.
• Совршен за секоја соба.
• Боја по ваш избор.( Во зависност од расположливите бои)
• Лесен и едноставен за поставување.
• Димензии на гардероберот: 75x45x145cm
• Овој гардеробер има една полица и простор за закачалки

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

990.00 ден 1,890.00 ден

Clear
БОЈА

БОРДО, ЛИЛА, РОЗЕВ