-50%
, , , ,

Керамички чаши со дизајн на Европски градови


290.00 ден 580.00 ден

Пакетот вклучува една керамичка чаша за кафе, чиј капацитет е 450 ml , со бамбус капак и лажичка од нерѓосувачки челик. 
Елегантниот дизајн на чашата е идеален за да ви служи за кафе, чај или други пијалоци.

 

Нејзиниот мазен изглед ќе ве опушти додека уживате во пиењето.
Рачката на чашата е совршена доколку сакате да ја закачите кесичката чај. Капакот не е фиксен на чашата, така што е лесно можете да го тргнете,или наместите повторно избегнувајќи да ви се прелие течноста.
Совршен за употреба во домот и во канцеларијата.

Супер подарок за пријатели, за роденден, празници или годишнина.

Лесна за миење, може безбедно да се мие во машина за миење садови .

Материјал:

  • Направен од премиум керамика, со издржливост на висока температура.
  • Безбеден и не-токсичен материјал.

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

290.00 ден 580.00 ден