-34%
, ,

Керамичко Фигаро


790.00 ден 1,200.00 ден

Перфектни локни за само неколку минути❗️

Незаменлив производ за сите жени кои се грижат за својот изглед.

Скапите фризери го оптеретуваат вашиот буџет⁉️

⭐⭐⭐⭐⭐
Конечно со ова фигаро ќе имате исклучително кадрава коса во секое време.
Целата површина на фигарото е обложена со керамички слој со што ќе ја навиткате вашата коса од коренот до врвовите без лепење и изгореници.
Изгледајте атрактивно во секоја прилика и во секој дел од денот!
⭐⭐⭐⭐⭐

Карактеристики:
Максимална работна температура: 190 степени
360 степени вртлив кабел
Димензии: 30 х 4 см
AC110-240V 50 / 60Hz
Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!
Гарантираме за исправноста на продуктот!

790.00 ден 1,200.00 ден