-47%

Компресор за воздух


1,490.00 ден 2,790.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Овој пренослив компресор за воздух е совршен за употреба во движење. Дизајниран за лесно пумпање на гумите насекаде, во секое време, вашите тркала ќе бидат напумпани за помалце од 5 минути!
Чувајте го во автомобилот, за никогаш повторно да не ви се случи да останете со издишана гума.
Карактеристики:
Воздушен компресор
Надувување на секоја гума за само 90 секунди!
Дизајниран за употреба со големи гуми – автобуси, камиони, комбиња, RVs, 4x4s, автомобили и ATV
Практична рачка за носење
Работи на приклучокот на запалката за автомобил
Самозаштитен уред
Максимален циклус на работа: 40 минути
Номинална струја: 10A
Моќност: DC 12V
Должина на кабелот: 3м
Максимален притисок: 10 кг (150PSi)
Проток на воздух: 35L / min
Боја: црна / сребрена
Димензии (приближно cm):
Воздушен компресор: 20 x 16 x 17,5 (Д x Ш x В)
Црево за воздух: 100 (L)
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,490.00 ден 2,790.00 ден