-57%
,

Кујнска електрична скара


1,990.00 ден 4,590.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Брзо подготвени колбаси на скара и сочно месо за за неколку мин❗️
Подгответе здрави, вкусни и сочни јадења !
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Кујнската електрична скара, со својата компактна големина и мала тежина од само1.9 кг може да се премести без тешкотии во кујната. Поврзете ја скарата со струја и подгответе ги здравите, вкусни и сочни јадења.
Скарата е опремена со решетка од нерѓосувачки челик, на која се става храната.
Месото и зеленчукот може да ги измаринирате со малку масло.
Монтажна прилагодлива со три висини решетка за:
✔︎ Брзо печење
✔︎ Печење на жар
✔︎ За одржување на топлината
Грејач со голема подлога за капење кој може да се отстрани за лесно чистење.
Сите сокови, масти и мали парчиња паѓаат во контејнерот, кој по завршување со употреба на скарата лесно се отстранува и едноставно можете да го исплакнете со рака или да го измиете во машина за миење садови. Решетката е хромирана и ќе остане функционална како нова за долго време.
Спецификации:
1 хромирана решетка за скара
2 отстранливи рачки
Прилагодлив термостат со индикаторско светло
Греачи од издржлив нерѓосувачки челик
Греачот може да се отстрани за чистење
Погоден за домашни и надворешни тераси
Лесна за ракување
Само за домаќинство
Технички параметри:
Моќност: 220 до 240 V / 50 Hz
Потрошувачка на електрична енергија: 2000w
Димензии на скарата: 52,7x34x9 cm
Димензии на површината на скарата: 37×18,5 cm
Нето тежина: 1,95 кг
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,990.00 ден 4,590.00 ден