-60%
, ,

Ласерски светлосен уред за декорација


1,190.00 ден 3,000.00 ден

🎄НОВОГОДИШНА ПОНУДА🎄

ПРОМОЦИЈАТА ВАЖИ САМО ДО НОВА ГОДИНА❗

Разубавете го вашиот дом и уживајте во празничната атмосвера!

Создадете магија за празниците со помош на ласерскиот светлосен уред, кој ќе ви овозможи вистинска сензација❗

⭐⭐⭐

Едноставно ставете го уредот во дворот или на терасата, насочете го кон ѕидот и вклучете го.

Тајната на Ласерски уред е во моќниот систем од светилки и ротирачка глава која создава неверојатно лајт шоу во секоја соба.

Функционира на сите временски услови!

Ласерски уред може да биде поставен на дожд и на температури под 0°C. Потрошувачката на струја е минимална, а производот покрива до 300 m2 на растојание од 100 метри.

Вистинско декоративно решение за вашиот дом!

➡ Тoj има и тајмер кој автоматски ќе го исклучи лајт шоуто по 8 часа.
➡ Ласерски уред ќе ја осветли вашата соба со различни бои!
➡ Ласерскиот уред можете да го користите не само за време на празниците, туку и за добра журка во вашиот дом

Заборавете на одмоткувањето на гајтани со сијалички кои често знаат да прегорат!

Спецификации:

✅ Светлина во движење: црвени и зелени ласери
✅ Светлосен сензор: се вклучува во темница, се исклучува на дневна светлина.
✅ Нема скали, нема монтажа
✅ Нема скршени светилки, нема заплеткани кабли
✅ За внатрешна и надворешна употреба
✅ Заштедува 99% од трошоците за енергија
✅ Вклучува екстра долг дел за надвор и внатрешна база.
✅ Опфаќа до 300 m² и на растојание до 100 m.

Пакетот содржи:
1 x  Ласерски уред
1 x надворешен прилог за прикачување во почва / трева

ИНСТРУКЦИИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ:

Не користете го Ѕвездениот туш на друг начин различен од оној што е наведен од производителот за да се избегне изложеност на опасно ласерско зрачење.
Немојте намерно да го вперувате во очи или лице.
Не обидувајте се да го отворите куќиштето на Ѕвездениот туш под никакви околности.
Ласерите не треба да се проектираат на или во рамките на патеката на летот на авионот од 10 наутички милји од аеродромот, затоа спуштете го аголот на Ѕвездениот туш, така што ласерите нема да се проектирани кон небото.
Користете го само со кабел за продолжување наменет за надворешна употреба.

=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,190.00 ден 3,000.00 ден