-43%
, , ,

Ласерски светлосен уред со слајд шоу со 12 празнични теми


1,690.00 ден 2,990.00 ден

12 Слајдови во боја за Божиќ, Ноќ на вештерките и за Разни Празници!

 

 

          Нека вашата куќа заблеска во поплава од светлина со мотиви кои буквално ќе ви го одземат здивот!

                                   

     12 различни картички со мотиви, 48 прекрасни слики!

 

Создадете го расположението и подигнете ја атмосферата со прекрасните сцени од разни празници, зимски, божиќни или велигденски слајдови , Ноќ на вештерките, дури и роденденски проекции.
Едноставно изберете соодветна тема, вметнете ја картичката во проекторот, и вашиот дом веднаш ќе се претвори во убава бајка на пејзажи!

 

Карактеристики:

➤ Содржи 12 слајдови за Божиќ (6), Ноќ на вештерките (2) и 4 слајдови за разни празници

➤ Куќиштето е направено од најдобрите материјали! Може да се користи во сите временски сезони. Не е важно дали врне дожд, снег или блеска сонце работи на температури помеѓу -10 ° C и 40 ° C
➤ LED осветлуваки тела со опсег до 100 квадратни метри
➤ Содржи слајд-екран со ѕвезден туш, 12 слајдови, поставувач за во надворешна околина и внатрешна база

Тоа е најсветлиот, и најубав начин да го декорирате вашиот дом за време на празниците. Видете како вашиот дом веднаш заслепува со блескави дизајни. Украсувањето на вашиот дом никогаш не било полесно!

Внатрешната база ви овозможува да го користите и во домот, во рекреативни сали или каде што сакате да славите.

Можете да го користите во секое време и секаде!

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,690.00 ден 2,990.00 ден