-51%
,

Ласерски LED часовник со аларм


490.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на производот:
Ви го претставуваме Магичниот LED часовник со аларм со LCD дисплеј за лесно читање. Погоден за мали деца, за да заспиваат полесно и забавно.
Менувањето на бои делува терапевтски и ги ублажуваат тензиите и стресот.
Алармот проектира исто така и ноќно небо. Уживајте во убавината на ноќта со овој навистина магичен будилник.
LCD екран за лесно читање кој ви покажува време и датум. Само притиснете го копчето и пред вас ќе се менуваат 7 различни бои.
Создај неверојатно ѕвездено небо врз ѕидовите и таваните дома.
Карактеристики:
Напојување: 3 ААА (не се вклучени во комплетот)
Големина: 9.8 см. / 6.2 см. (3.9 Х 2,44)
Боја: сребрена + бело

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 990.00 ден