-47%

Лед декоративни светла за вашиот автомобил


890.00 ден 1,690.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Лед декоративни светла за вашиот автомобил
Вашиот автомобил ќе добие сосема нов изглед. Едноставни за монтирање и за сите типови автомобили.
Карактеристики
Побезбедно возење и одличен нов изглед на вашиот автомобил
Лесни за монтажа
Одговараат за сите типови возила
8 лед светла во едено парче
Во комплетот одат 2 парчиња

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,690.00 ден