-48%
, , ,

Лед Кристал Магична Сфера


1,190.00 ден 2,290.00 ден

Дали сакате да имате незаборавна забава или романтична вечера со вашиот сакан/сакана?

Никој никогаш нема да биде изненаден од божиќните светла, без оглед колку се убави, но сепак сакате нешто ново.

Се прашувате како да создадете атмосфера на секојдневна забава и да направите гостите да не се чувствуваат како на обична забава, туку како во ноќен клуб?

 

Ние ви нудиме нешто ново, без кое ниедна забава нема да помине незаборавно , а секогаш ќе бидете спремни да создадете добра атмосфера за забава или празнична атмосфера  со LED Кристал магичната светлечка топка !!!

Оваа магична сфера не само што ќе ви создаде убава атмосфера со светлечки ефекти , туку е и музичка па можете да ја поврзете преку било кој  уред со Bluetooth, или доколку имате веќе ваша снимена колекција на омилени песни на usb, само вметнете го стикчето во usb портот и нека забавата почне !

Лед Кристал Магичната светлечка топка направена е за да создаде светлечки ефекти, да даде празнично расположение, чувство да се биде во диско или ноќен клуб, сето тоа зависи од музиката што ја пуштате. Таа ќе ви биде и неопходен атрибут и за секојдневниот живот за релаксација и расположение.

 

Зошто да ја имате Лед Кристал Магичната Топка:

– ќе ви создаде незаборавни моменти на вас и на вашите гости;
– совршено ги постигнуваат празничните ефекти на боја;
– ќе даде атмосфера на диско или празнична забава;
– компактен уред , кој не зазема многу дополнителен простор;
– Вашите гости ќе бидат воодушевени;
– Совршена за создавање, не само на забави, туку и за романтична атмосфера;
– Комплетот вклучува далечински управувач кој лесно ќе ја управува диско-сферата, дури и ако е поставен на високо или на таванот, со него добивате и usb стик со музика;
– Благодарение на можноста за монтирање може да ја поставите на било која рамна површина,  дури и да го прикачите на таванот;
– диско-сферата е многу моќна, способна за осветлување на голема просторија со светлосни ефекти, која исто така може да се користи и во отворени простории;

 

Спецификации:

  • Напон: AC110V/220 V
  • Фреквенција: 50-60 Hz
  • Извор на светлина: RGB светилка 6 * 3 W
  • Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова
  • Функција: MP3 и USB и Bluetooth
  • Се поврзува со секој уред кој поседува Bluetooth опција
  • EU приклучок

 

Пакетот вклучува:

  • LED Кристал магична топка
  • USB стикче со музика 
  • Далечинско

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,190.00 ден 2,290.00 ден