-45%

Магнетен Држач за мобилен


490.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Магнетен држач за мобилен, За безбедно возење!
Опис:
Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил на вентилациониот дел , кој е стабилен и со минималистички изглед. И покрај својата исклучително компактна големина,неговата силна магнетна сила го држи вашиот паметен телефон цврсто и безбедно. Едноставно прикачете го магнетот на вашиот телефон,и ќе стои точно каде што вие сакате.
Материјалите кои се користени за да се направи магнетниот држач се трајни и магнетот нема да заслаби, дури и по неколку месеци и години на употреба!
Користете го насекаде, каде што мислите дека можете од вашиот автомобил,авион, воз, биро, канцеларија, во кујна, ресторан или кафуле.
БОНУС ПОДАРОК ✔ Дали вие или вашето семејство имате паметен телефон или уред? Како подарок, ние ќе ви вклучиме дополнителна магнетна плоча која може да се стави на уште еден уред во случај да имате повеќе телефони.
Го заштитува вашиот телефон ✔ Гумената плоча работи совршено со низа на quad магнети, така што вашиот телефон е заштитен од гребнатини и нема да се лизне! Четирите силни магнети ќе обезбедат телефонот да се држи нежно, но цврсто точно каде што треба да остане. Едноставно држете го уредот во близина на магнетна плоча и тој ќе се прикачи цврсто на вашиот телефон.
Спецификации:
Димензии:1.78″х1.78″х1.36″
Материјал: Алуминиум / TPU(Thermoplastic Polyurethane)
Позиционирајте го вертикално или хоризонтално
Доаѓа со 2 плочки една правоаголна и 1 кружна
Компатибилен со сите паметни телефони

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 890.00 ден