-75%
, , , ,

Магнетен капак за микробранова печка


480.00 ден 1,890.00 ден

Заштитете и одржувајте ја чиста Вашата микробранова печка.

 

Повеќе не треба да ја чистите микробрановата печка секој ден.

 

 

 

Микробрановиот капак има магнети на врвот, така што никогаш нема да го изгубите, бидејќи се држи на таванот на микробранова печка кога не е во употреба.

Со магнетниот микробранов капак можете само да ја преклопите храната додека се загрева и да спречите течноста од храната да се распрснува, а потоа да го прикачите капакот на горниот дел на микробрановата печка.

Не го користете капакот во микробранова печка повеќе од 10 минути додека готвите или одмрзнувате храна.

Одговара и се вклопува во повеќето печки и чинии.

Капакот има четири безбедни магнети кои се керамички и се безбедни за микробранова печка.

Безбеден за миење со средствата за миење садови и  во машина за садови.

Карактеристики:

–        Материјал: пластика

–        Боја: Транспарентна

–        Тежина: 160гр

–        Големина: дијаметар 30см, висина 8.5см

 

==================================================================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

480.00 ден 1,890.00 ден