-54%

Магнетен Лебдечки Глобус


1,390.00 ден 2,990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Овој Лебдечки глобус е добар подарок за некој кој добил промоција, бидејќи е многу кул како добра декорација за на биро.
Овој кул додаток е одличен дисплеј за вашата продавница за малопродажба, бизнис и дома,кој исто така е одличен хај-тек гаџет во кој луѓето од сите возрасти ќе уживаат.
Да се има нешто што лебди и дава илузија на анти-гравитација е крајно убаво да се погледне, и најмногу од сè, да се има како декор украс што оди добро со било кој стил на домот и канцелариски мебел. Оваа висока технологија на gadget, исто така, доаѓа со LED осветлување функција која го прави да изгледа многу кул кога е вклучен во темно.
Се управува со електронски контролиран магнетски систем. Магнетот над глобусот содржи електромагнет и сензор за магнетно поле.
Основата содржи микропроцесор и електронските контролни компоненти кои го прават глобусот да лебди.
Едноставно се инсталира, тој работи директно од кутијата, и во рок од неколку минути ќе ја совлада древната техника на магнетизам. Откако ќе го добиете глобусот да лебди, свртете го малце со вашиот прст и гледајте како ќе почне да се ротира на подолг временски период.
Карактеристики:
Материјал: Акрилик & LED,ABS пластика, гума обложена со масло и метал
Дијаметар на Глобусот : 8.5cm (приближно);
Форма C Магнетна основа: 18×4.5x17cm (приближно)
Содржина на пакетот:
1pc рамка во “C” облик
Магнетен лебдечки глобус
1pc адаптер
1pc Упатство за корисникот
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,390.00 ден 2,990.00 ден