-51%
,

Магнетна Мрежа против комарци и инсекти


490.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

1+1 ГРАТИС
Крај на досадните инсекти!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Magic Mesh е мрежа за инсекти со магнетно закопчување. Со неа во вашиот дом ќе влегува исклучиво свеж воздух.
Таа ги блокира досадните инсекти без штета за нив или на животната средина.
Благодарение на 16-те магнетни брави, распоредени на стратешки локации, сите можат да влегуваат и излегуваат слободно. Ако рацете ви се зафатени, мрежата со нејзиното магнетно закопчување ќе се затвори автоматски по вас.
Заштедите пари и уживајте мирно на свежиот воздух! Magic Mesh се монтира брзо.
По крајот на сезоната, едноставно ја преклопувате и складирате до следната – лесно, брзо и погодно.
Magic Mesh e погоден за единечни врати, лизгачки врати … за речиси сите врати!
Совршен е и за миленичиња. Со Magic Mesh веќе не треба да станувате, за да отворате и затворате по мачката или кучето секој пат, а најфините нишки ги држат и најмалите инсекти подалеку од вашиот дом. Волшебната мрежа со магнетно закопчување е најдобро средство против комарци и против инсекти.
Карактеристики:
Големина: 90 x190 см
Број на магнетни брави: 16
Веднаш се отвора, магично се затвора!
18 нитни со украсна капа

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 990.00 ден