-69%
, , , ,

Маица – стегач за мажи


590.00 ден 1,890.00 ден

Clear

Рамен стомак без никаков напор!

Веднаш го намалува вашиот стомак, а вие изгледате поатрактивно❗
⭐⭐⭐⭐⭐

Диетите, вежбањето и другите прескапи козметички третмани го исцрпуваат вашиот буџет, а носејќи ја маицата стегач, можете да облечете 2 па дури и 3 пати помал конфекциски број на облека.

Маицата за слабеење ви дава цврст „V“ облик на телото веднаш.

✅ Страничните делови на маицата се опремени со најнова технологија со која се осигурува дека сите делови на телото се затегнати, како и со помош на 12-те точки за притискање кои овозможуваат подобар ефект при обликување на вашиот стомак.

Изгледајте дури 10-на кила послабо – носете 2, па дури и 3 конфекциски броеви помала облека – без диети, напорно вежбање и скапи третмани.

Се што треба е само да го облечете вашиот стегач-маица Slim n Lift и да уживате во трансформацијата која тој ви ја пружа!

Направен е од супер удобна ткаенина.

Состав и големина:
Материјал: 80% најлон 20% Спандекс
Бои: Бела, Црна

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,890.00 ден

Clear
ВЕЛИЧИНА НА МАИЦАТА

S, M, L, XL, XXL