-40%
, , , ,

Машина за правење пуканки дома


1,190.00 ден 1,990.00 ден

Направете пуканки дома, без зејтин

Апаратот за правење пуканки функционира со циркулација на топол воздух, кое е поздраво од готвењето со масло 

⭐️⭐️⭐️

👉🏻 Го користи топлиот воздух за да произведе свежи пуканки, намалувајќи го количеството калории❗️

Уживајте во вашето време дома , гледајќи филм со домашни свежи пуканки.

Бенефиции:

Без потрошувачка на масло, користи топол воздух, побрзо од микробранова печка

✅ Намалено количество на калории

✅ За помалце од 5 минути

Совршен апарат за правење на пуканки за семејства и сите оние кои уживаат во здрава храна.
Пластичното капаче за мерење на капакот ги пука пуканки директно во садот, отстранливите делови се безбедни за миење во машината за садови.

Изненадете ги и забавувајте ги своите деца!

Не бара да додавате масло ,и според тоа, пуканката што ја прави, практично е без маснотии.
Лесен за користење, само додадете по мерка пуканки и за помалце од 5 минути , ќе добиете топли и свежи пуканки, кои потоа можете да си ги зачините по вкус.
Лесно се чисти – само избришете го со крпа.

Карактеристики:
Материјал: пластика + електрична опрема + алуминиум
Црвена боја
Приклучок: US / EU приклучок
Потрошувачка на енергија: 1200 W
Напон: 110V / 220V
Номинална фреквенција: 50-60 Hz
Големина: (L) X (W) X (H) 17X12X26cm / 6.69”X4.72”X10.24 ” (приближно)
Лесно за чистење – Едноставно избришете го со крпа

Забелешка:

➤ Ве молиме не потопувајте го апаратот во вода кога го чистите
➤ Не ставајте масло или други состојки во апаратот, бидејќи тоа може да го оштети апаратот.
➤ Пред да го користите апаратот, наместете го горниот капак.
➤ Оставете го уредот да се излади најмалку 15 минути.
➤ Треба да го исклучите од струја апаратот на секои две последователни користења.

Пакетот вклучува:

1 Машина за пуканки
1 Упатство за корисникот
=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

 

 

 

1,190.00 ден 1,990.00 ден