-61%

Мини вентилатор со USB кабел


390.00 ден 990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Вистински спас ова лето!!!
Совршен е за на биро!
Мини вентилатор со 3 нивоа на моќност. Следува со батерија и USB кабелче со помош на кое можете да ја наполните батеријата.
Ова е доста практичен производ, особено во најтоплите денови кога влегувањето во кола е вистински пекол. Исто така мoжете да го понесете вентилаторчето со вас секаде каде что ќе посакате, на плажа, во парк, за дома инт… или да го ставите на вашето биро

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 990.00 ден