-54%
,

Модул за совршени палачинки


590.00 ден 1,290.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

СОВРШЕНИ ПАЛАЧИНКИ ЗА НЕКОЛКУ МИН❗️
Се обидувате да направите совршена палачинка за појадок?
Не можете да добиете совршен круг за да изгледа вкусно? Ние ќе ви помогнеме❗️
⭐️⭐️⭐️
✔ Овој нелеплив флиппинг силиконски калап за палачинки ќе ве направи мајстор за палачинки!
✔ Едноставно ставете го калапот за палачинки, истурете ја смесата за палачинки и почекајте да се потпечат за да ги свртите! Нема да се залепи бидејќи е изработен од силикон.
✔ Можете дури и да ја дизајнирате вашата палачинка без проблеми. Направете своја совршена палачинка за појадок со овој нелеплив силиконски калап за палачинка!
✔ И тоа не е се , во него можете да пржите и друга храна , за да вашата трпеза изгледа прекрасна и вкусна!!!
ДЕТАЛИ:
Материјал: силикон
Нелеплива површина
Боја: црвена
Големина: 40 х 23 х 1,5 см
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,290.00 ден