-70%
, , , ,

Моќен самолеплив држач за багаж


590.00 ден 1,990.00 ден

 

Нема повеќе грижи за паѓањето или лизгањето на Вашите дополнителни торби, чанти и друго од Вашиот багаж. 

Исклучително лесен, практичен самолеплив држач и ефективен начин за обезбедување на Вашиот багаж.

Прицврстувачите се користат за носење екстра голем багаж, без да мора да инсталирате соодветни решетки или други багажници.

Едноставно притиснете ги и зацврстете го ременот за брзо и лесно инсталирање иприцврстување багаж.

Одлично за сите видови автомобили и багажници. 

Овој прицврстувач не остава гребнатини или оштетување на Вашето возило.

Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

 

 

Спецификации:

– 540 g

– 20cm x 20cm x 15cm 

==================================================================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

590.00 ден 1,990.00 ден