-57%
, , , ,

Мултифункионална фитнес опрема за затегнување на цело тело


990.00 ден 2,290.00 ден

Мултифункционална абдоминална вежба Абдоминално тркало!

Карактеристики:

✅ Две рачки за лесна контрола,

✅ 5-брзински јачини на отпорност на сила за повлекување на јажето,

✅ 40 видови фитнес активности.

✅ Може да се користи дома, во канцеларија, на отворено;

✅ Работи на секоја поголема мускулна група на горниот дел од телото и на стомакот;

Зајакнува:

➡️ стомачните мускули

➡️ рамената,

➡️ рамената,

➡️ рацете,

➡️ задникот,

➡️ половината,

➡️ нозете 

Опис:

-Разновиден, високо ефективен и брз начин да добиете форма и да се затегнете.
-Дебело јако природно латекс јаже, со висока флексибилност на истегнување.
-Погоден за жени и мажи, кои сакаат да поминуваат секој ден по 10 минути вежбање на оваа фитнес опрема за вежбање за да формираат совршено тело.

-Фитнес опрема / категорија: двојно AB

  1. Материјал: PP + ABS
  2. Еластично и издржливо јаже
  3. Погоден за употреба во различни групи

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

990.00 ден 2,290.00 ден