-61%

Мултифункционален држач (за IPAD)


650.00 ден 1,660.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис:
Држете го Вашиот таблет завртен како што сакате додека седите во вашиот кревет или на троседот, додека јадете со Прилагодливиот Ротирачки Држач!!!
Со овој држач повеќе нема да чувствувате вкочанетост во вашите раце додека го држите вашиот таблет над вашето лице за да гледате.
Исто така, спречува и случајно да не го испуштите или да ви се излизга вашиот уред врз вашето лице, бидејќи неговиот цврст стисок никогаш не се уморува или да допушти да ви се излизга.
Тој се одликува со прилагодувачки сет на држачи, така што можете да го користите за таблети од сите големини па дури и книги.
Флексибилниот врат ќе ви овозможи да го ротирате во било кој агол кој вие сакате или пак висина, па можете да уживате во вашиот iPad или ebook или било кој таблет било каде, на кревет, маса, автомобил.
Лесна инсталација и деинсталација.
Нека технологијата ви се придружи во кревет со прилагодливиот и ротирачки држач за таблет.
Пакетот вклучува:
1 X Мултифункционален 360 степени Флексибилен Ротирачки Метален Прилагодлив држач за таблет
Забелешка: Имаме 1 боја на овој држач за таблет, црна боја.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

650.00 ден 1,660.00 ден