-57%
, , ,

Мултифункционален сет со ротирачки шрафцигер 6-во-1


690.00 ден 1,590.00 ден

 

Овој мултифункционален ротирачки навртувач сет 6 во 1 , ги задоволува вашите различни потреби во секојдневниот живот. Изработен од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив.

 

Карактеристики

Рачката е од гума за добар зафат и е дизајниран да ги издржи сите видови на абење, и прилично удобен кога се употребува.
Лесно се менуваат другите навои само со еден вртеж.
Изработени од висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи.
Другите парчиња се магнетизирани, па нема повеќе да ви паѓаат штрафовите.
Можете исто така да ги додадете битовите кои веќе ги поседувате.

 

Ако ви треба професионален шрафцигер, овој мултифункционален алат со ротирачки шрафцигер 6-во-1 е вашиот вистински избор!

 

Спецификации

  1. Ергономска рачка за удобно користење
  2. Материјал ABS + нерѓосувачки челик
  3. Големина на производот 21.5 x 4.4 x 3cm
  4.  Заеднички шрафцигер: (PH1, PH2, PH3, рамен V6, рамен V4, рамен V3)
  5. Димензии (8.27 x 0.98) “/ (21 x 2.5) cm (L x Dia.)
  6. Боја жолта и црна

 

Пакетот вклучува

  • 1 x  мултифункционален ротирачки шрафцигер
  • 6 x челични битови

 

 

=======================================

 

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *ВО КОШНИЧКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

690.00 ден 1,590.00 ден