-50%
, , ,

Мулти-функционален воздушен кревет за во автомобил


1,990.00 ден 3,990.00 ден

Мулти-функционален воздушен кревет за задното седиште во автомобилот!

 

Карактеристики:

Лесен за носење.
Воздушниот кревет е суштински избор за возење на долги растојанија и активности на отворено.
Помога да се намали неудобноста од  нерамнините по патот и бучавата предизвикана од возилата .
Ви овозможува да добиете  поудобен одмор во кола.
Направете поголем простор за да го користите.
Нетоксичен, не-мириса и не му штети на човечкото тело.

 

Опис:

Практичен, издржлив и удобен
Одговара на повеќето автомобили, спортски автомобили и мини комбиња
Може да се користи како надворешен воздушен душек
Совршен за вашата болка, и за олеснување на стресот.
Супер удобен и мек за да седне на него.
Широк спектар на употреба како за патување, кампување, активности на отворено, одмор во автомобилот
Еко-пријателски и лесен за чистење.

 

Спецификации:

  • Големина на пакетот: 135 x 86.4 x 10 cm
  • Материјал: PVC
  • Напон на воздушна пумпа на автомобилот: 12V
  • Моќност на воздухот на пумпата: 75W

Пакетот вклучува:

  • 1x Автомобилски гумен душек
  • 1 x Вклучува 12V DC електрична пумпа за воздух
  • 2 x перници
  • 1x комплет за поправка и торба за носење

 

Забелешка:

1. Ве молиме не го допирајте душекот со цигара или остри предмети

2. Ве молиме прочитајте го упатството за електричната пумпа за полнење пред да го надувате душекот.

3. По 10 часа на надуваност и користење,  минималното издишување  е нормален феномен, ве молиме да го надувате повторно за поудобно користење.

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

1,990.00 ден 3,990.00 ден