-56%

Наслон за правилно држење


390.00 ден 890.00 ден

Наслон за правилно држење на ‘рбетот додека седите.

– Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување на правилното држење на телото и повеќе да уживате во уште поголемата удобност на седење.

– Наслонот за правилно седење е едноставен начин за да го поставите вашиот ‘рбет во правилна позиција.

Карактеристики на производот

Едноставно навлечете го наслонот за правилно седење низ задниот дел од вашето седиште или стол и веднаш ќе ја почувствувате разликата.
Наслонот е така дизајниран така што ви дава значајна поддршка и дополнителна удобност, додека решеткастата мрежа дејствува како вентил кој ви овозможува ладење.
Подигнатиот дел ви обезбедува можност за екстра масажа, па моментот обичното седење ви го претвара во вистински задоволство.Наслонот за правилно држење е брзо, евтино и удобно решение.
Спецификации:
– Користете го за дома, во канцеларија, во автомобил
– Одговара на речиси сите видови на седишта
– Обезбедува дополнителна потпора и удобност
– Решеткастата мрежа овозможува на воздухот да циркулира
– Брзо и лесно се поставува
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 890.00 ден