-67%
, , , , ,

Најсовременa влечка за масажа и пилинг за стапалата


590.00 ден 1,790.00 ден

Ултра практичен производ кој потенцијално може да спречи сериозни несакани инциденти.

 

Најсовременa влечка за масажа и чистење за стапалата.

Масажерот – ексфолијантот за нозе наоѓа широка употреба овозможувајќи Ви постојан третман на Вашите стапала, заштеда на време и пари и што е најбитно безбеден и ефикасен пристап при Вашето туширање.

 

Стапалата имаат значајна улога во статиката и динамиката на човековото тело.

 

На нив се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци кои имаат главна улога во нервниот систем на телото.

 

Со масажа од овoj масажер папучa придовките на Вашите стапала се незаменливи.

 

Масажерот за нозе содржи околу 1000 меки влакна на врвот папучите, а на дното на папучите има кристален камен за длабоко чистиње на Вашите пети.

 

Лепенките помагаат да Ве спречи да паднете додека се туширате во лизгавата туш кабина.

 

Може ефикасно да се отстрани грубата кожа и да помогне да се ослободите од испукани петици.

 

Совршен e за сите возрасти.

 

Спецификација:

–        Димензии – 30 x 11 x 14,5 cm

–        Во пакетот е вклучена 1 папуча

 

 

=======================================

Како да нарачате? ⤵

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!

Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

590.00 ден 1,790.00 ден