-63%
,

Ножици за ситно сецкање на зеленчук


290.00 ден 790.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Опис на производот :
Сеуште немате згодни ножици за ситно сецкање на зеленчук ? Со Ножиците за сецкање сега брзо, лесно и со професионална прецизност ќе се претворите во гурмански мајстор во сопствената кујна! Со тој итар кујнски изум ќе собирате овации секој пат штом поканите гости дома. Зачини, свежи билки или зелена салата -во секунда ги сече ситно и одлично.
Уживајте во свежите зачини во секое јадење!
Мирисот на јадењата станува сосема поинаков и свеж кога ќе ги замениме сушените зачини со свежи од градината или од пазарот. Ако досега сте ги избегнувале да ги користите, затоа што на чистењето и сечењето им е потребно време, сега имате можност да ја искористите предноста на овие одлични ножици со слоевита острица и со кое само за секунди секоја зелена китка ќе стане ситно исечкан зачин.
Ножицата е лесна и удобна и за секунди брзо и прецизно ќе исецка:
Кромид,
Зелена салата,
Босилек,
Магдонос,
Мајчина душица,
Копар и др.
Можете да исецкате директно на супи, чорби, салати,,омлети и различни јадења, за да ги зачините и прекрасно да ги декорирате.
Големина: 23 см. Должина, 1,5 см. Дебелина
Со 5 слоја на острици
Во комплетот има и четка за чистење.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

290.00 ден 790.00 ден