-70%
, , ,

Оптички маус


390.00 ден 1,290.00 ден

Clear

ВАЖНО !!!!  Пред нарачка ве молиме прво изберете БОЈА  (се наоѓа под цената ➡  БОЈА ➡ ОДБЕРИ ОПЦИЈА ) Кликнете на ОДБЕРИ ОПЦИЈА .

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Карактеристики:
100% нов и високо квалитетен Transformers глувче за компјутер.
Копчиња: 5 копчиња со скрол тркалце.
Систем на следење : Оптички.
Макс DPI: 2000DPI.
Ajustable DPI Switch: 800dpi (црвена светлина) / 1600dpi (зелено светло) / 2000DPI (сина светлина)
Ултра-прецизно скролање.
Оптичка технологија која работи на повеќето површини.
Ергономски дизајнирани, долгорочна употреба без замор.
Интелигентна конекција, нема потреба да се кодира, Plug & Play.
Живот на траење: 10 милиони циклуси.
Големина: 122 (L) x 72 (W) x 40 (H) mm.
16-битна ултра-широк проток на податоци
4200FPS рамки во секунда (3,2 megapixels во секунда)
Нула-акустична Ultraslick ™ тефлон подлога
Боја: бела и црна
Тежина: околу 100 гр.
Компатибилност со Windows XP, Vista, Windows 7, ME, 2000 и Mac OS … или поновите
Може да се користи: high-end плеери, професионални играчи на игри
Должина на USB кабелот :1.8mm

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 1,290.00 ден

Clear
БОЈА

ЦРН, БЕЛ