-53%

Организатор за багажник со ладење


699.00 ден 1,490.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Најнов Хит!!! Организатор за багажник со ладење, неопходен за секое семејство!
Создадете погодност и простор за вашиот одмор со организаторот за багажник со ладење. Совршен за вашиот пикник или прошетка. Нека се си биде на место, уредно -сигурно и секогаш при рака.
Карактеристики:
Во комплетот на организаторот добивате и термо торба за чување на вашите студени пијалоци или топли сендвичи.
Компактен и се чува без проблем во гардероберот штом го распакувате организаторот.
Заштедете време и напор при подготовката на семејниот одмор. Организаторот има 3 прегради, лесно се збира кога не се користи и не зазема непотребно место.
Со одличен дизајн и изработен од материјали кои долго време ја задржуваат температурата на храната и пијалоците во него.
Димензии : 23.25 x 13.25 x 12.25″ (59 x 33.7 x 31 cm)
Совршен Организатор за багажник кое секое семејство едноставно мора да го има.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

699.00 ден 1,490.00 ден