-55%

Организатор за предното седишта на возилото


399.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Организатор за предното седишта на возилото
Во колата ти е комплетен хаос ! По подот и седиштата се тркалаат какво ли не: шишиња, мали предмети, патни карти … Сега конечно можете да го ставите хаосот во ред, за да возите удобно и да ги наоѓате вашите работи секогаш лесно со Практичниот организатор за седиште на автомобил.
Организаторот е удобен, практичен, со бројни корисни прегради и дефинитивно ќе ги собере сите оние ситни и не толку ситни нешта кои со месеци ви се тркалаат низ автомобилот и не можете да им најдете место.
Карактеристики:
Организаторот е наменет за задниот дел на предните седишта на возилото.
Со димензии: 37х54 cm.
Должината на прицврстување е кон горниот дел на седиштето и се регулира.
Не се бара посебна монтажа. Лесно и брзо се поставува и вади.
Во организаторот има џепче за шише и шест џебови со различни големини за најразлични прибори и додатоци потребни при вашето патување, вклучувајќи храна и пијалоци, играчки и многу др.
Најјголема е долната мрежеста преграда која е по целата ширина и е за големи предмети, облека, картички, весници и списанија и секакви работи потребни за пат. Најодоздола може да се прикачи чадор.
Организаторот е практично и удобно решение и конечно ќе ви стави крај на нередот во колата.
Додатни информации:
Боја: црна. Тежина 0,3 кг
Димензии: 59 x 38.5cm
Прикажаните додатоци на сликата не се дел од комплетот.
Испорака 2 до 5 дена.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

399.00 ден 890.00 ден